Ollaan yhteydessä!

18.11.2020 / Talpa tiedottaa osakeyhtiöille

Tavoitat meidät parhaiten yhteisten sähköpostiosoitteiden kautta. Niitä lukee koko oy-tiimi. Voit aina ottaa yhteyttä myös oy-tiimin jäseneen tai palvelupäällikkö Pirita Tjuriniin.

Ota yhteyttä sähköpostilla

Palkanlaskentaan liittyvät asiat:

Talpa.OsakeyhtiotPalkat@hel.fi

Taloushallintoon liittyvät asiat:

Talpa.osakeyhtiot@hel.fi

Oy-tiimin yhteystiedot

Tarja Halonen, kirjanpitopäällikkö
09 310 25313
tarja.halonen@hel.fi

Janne Holmström, KLT-kirjanpitäjä
09 310 28672
janne.holmstrom@hel.fi

Ulla Lainio, talous- ja henkilöstösuunnittelija
09 310 25302
ulla.lainio@hel.fi

Kaisa Pirinen, KLT-kirjanpitäjä
09 310 73621
kaisa.pirinen@hel.fi

Kirsi Polojärvi, palkka-asiantuntija
09 310 25304
kirsi.polojarvi@hel.fi

Katja Rossi, palkka-asiantuntija
09 310 36433
katja.rossi@hel.fi

Pirita Tjurin, palvelupäällikkö
09 310 21270
pirita.tjurin@hel.fi

Sari Vaara, taloussihteeri
09 310 33597
sari.vaara@hel.fi